Kocaeli Zirve
Taraftarlar stada akacak
05 Ekim 2019 Cumartesi 13:22 Spor

Taraftarlar stada akacak

Taraftarlar stada akacak
Spor
Yeşil-siyahlı taraftarlar bu akşam oynanacak olan Kocaelispor- Ofspor maçına büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Yağışlı havaya rağmen  alt tribünlerin dolması bekleniyor. Kadın ve aile taraftarlar ise maçı Maraton tribününde seyredecek.

ALT TRİBÜNLER AÇIK

 Kocaelispor yönetimi, cumartesi günü Kocaeli Stadı'nda saat 19.00'da oynanacak olan  Kocaelispor- Ofspor maçında ilk kez  güney kale arkası üst tribünü kapatırken, Maraton alt ve üst , UEFA alt, tribünü açılacak. Kuzey kale arkası alt ve üst tribün ve UEFA üst tribün ilk maç sonrası kapatılmıştı.

ÖĞRENCİLERE İNDİRİM

Üniversiteli öğrencilerin sesine kulak veren yeşil-siyahlı yönetim maraton alt öğrenci biletini 15 TL, güney kale arkası alt tribün öğrenci bileti ise 10 TL olarak belirlendi. Maraton alt tribün 20 TL, maraton üst tribün 15 TL, misafir tribün 10 TL, UEFA alt tribün fiyatı ise yine 50 TL olarak açıklandı. Biletler maç gününe kadar satış noktalarından satılacak.

İNDİRİMLİ ÖĞRENCİ BİLETİ

Öğrenciler, maç günü gişelerden öğrenci kimlik belgelerini ibraz ederek İNDİRİMLİ ÖĞRENCİ BİLETLERİNİ teslim alabileceklerdir.

İndirimli bilet teslimi kayıt tutularak yapılacak olup, her bir öğrenci kimlik kartının yalnızca 1 adet bilet alma hakkı bulunmaktadır. İndirimli bilet almak isteyen öğrencilerin, Öğrenci Kimlik Kartlarını yanlarında bulundurmaları önemle rica olunur.

-BİLET FİYATLARI-

UEFA ALT : 50 TL

MARATON ALT: 20 TL

MARATON ALT ( ÖĞRENCİ ): 15 TL

MARATON ÜST : 15 TL

GÜNEY KALE ARKA ALT : 15 TL

GÜNEY KALE ARKA ALT ( ÖĞRENCİ ) : 10 TL

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER