Kocaeli Zirve
Erdoğan'dan meclis üyelerine kritik talimat
22 Nisan 2019 Pazartesi 13:51 Siyaset

Erdoğan'dan meclis üyelerine kritik talimat

Erdoğan'dan meclis üyelerine kritik talimat
Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti meclis üyelerine "Meclis'te komisyonlar sizin elinizde. Meclisin 1. ve 2. başkan vekilleri de sizde. Tüm vaatlerini takip edeceksiniz." diye talimat verdi.

Geçtiğimiz haftasonu kurmaylarıyla seçim değerlendirmesi yapan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti meclis üyelerine "Meclis'te komisyonlar sizin elinizde. Meclisin 1. ve 2. başkan vekilleri de sizde. Ekrem İmamoğlu'nun tüm vaatlerini takip edeceksiniz." diye talimat verdi. AK Parti’nin Sütlüce'deki İstanbul İl Başkanlığı önceki gün basına kapalı kritik bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Cumhuriyet'te yer alan habere göre; toplantıdan bazı bilgiler sızdı.

"MUHASEBESİ OLACAK"

Buna göre AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ı eleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İl genelinden mahalleye kadar döküldünüz. Bu durumun bir muhasebesi olacak" dediği öğrenildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) eski meclis üyesi Hüseyin Sağ'ın verdiği bilgilere göre Erdoğan'ın toplantıya katılan AK Parti ‘li belediye meclis üyelerine talimatlar vererek "Meclis'te komisyonlar sizin elinizde. Meclisin 1. ve 2. başkan vekilleri de sizde. Ekrem İmamoğlu'nun tüm vaatlerini takip edeceksiniz. Su fiyatında yüzde 40 indirim yapacakmış. Nasıl yapacakmış bir görelim" dediği belirtildi.

 

Bu haber toplam 1482 defa okundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER