Kocaeli Zirve
Murat Koca’ya Belediye Meclisi teklif edildi
11 Şubat 2019 Pazartesi 13:04 Sektör

Murat Koca’ya Belediye Meclisi teklif edildi

Murat Koca’ya Belediye Meclisi teklif edildi
Sektör
İYİ Parti Çayırova’da belediye başkan adayı İlhami Bayrak; İnönü ve Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Murat Koca’ya belediye meclisi için teklifte bulundu
Aktan Uslu
Aktan Uslu

İnönü ve Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Murat Koca, İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak’ın Akse’deki toplantısının ardından Cumhuriyet’teki toplantıda da yer aldı. Koca’ya İlhami Bayrak’ın belediye meclis üyeliği için adaylık başvurusu teklifi gittiği öğrenildi. Duyumumuzu doğrulayan Koca düşünce aşamasında olduğunu söyledi. Koca’dan konuk anonsları esnasında, “Efsane başkan” diye söz edildi.

O MÜCADELEYE ÖNCÜLÜK ETTİ

Murat Koca uzun yıllar imar izni verilmeyen ve halka rağmen kentsel dönüşüm yapılmak istenen mahallelinin mücadelesinde hep ön sırada yer almış, o kentsel dönüşüm planının tamamın iptal edilip imar yasağının kalkmasında büyük pay sahibi olmuştu. Murat Koca (fotoğrafta ortada) toplantıda İnönü Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çapkın ve oğlu ile.

ÇAPKIN: DAVET ÜZERİNE KATILDIM

TOKİ konutları yöneticileri Sinan Sevinç (birinci kısım) ve Cihangir Özbudak (üçüncü kısım), muhtar ve muhtar adayları Orhan Yavaş (Cumhuriyet), Bekir Şahin (Cumhuriyet) ve Hüseyin Çapkın (Emek); muhtar adayları Kayhan Şahiner, Halil Yazıcı, Tamer Bağdırlar (Cumhuriyet) Orhan Yavaş ve Abdülkadir Güner (Şekerpınar), ÇAYDER yöneticileri de yer aldı. Aynı zamanda CHP üyesi olan Muhtar Hüseyin Çapkın davet üzerinde toplantıya katıldığını belirtip katılımının destekçi olarak tanımlanamayacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3272 defa okundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER