Kocaeli Zirve
Kocaelispor taraftarını çıldırttılar!
12 Aralık 2019 Perşembe 03:52 Kocaelispor

Kocaelispor taraftarını çıldırttılar!

Kocaelispor taraftarını çıldırttılar!
Kocaelispor
5 Ekim 2019 tarihinde oynanan Kocaelispor - Ofspor maçındaki kararları ile Kocaelispor'u çıldırtan TFF Hakemi Fatih Tokail'a 25 gün aradan sonra üst üste maçların verilerek ödüllendirilmesi Kocaelispor taraftarını çıldırttı.

5 Ekim 2019 tarihinde oynanan Kocaelispor - Ofspor maçındaki kararları ile büyük eleştiri alan TFF Hakemi Fatih Tokail'a 25 gün aradan sonra üst üste maçların verilmesi tepkilere neden oldu.

Kocaelispor - Ofspor maçından 25 gün sonra 10 Kasım 2019 tarihinde TFF 3.Lig'inde Nevşehir Belediye - Kelkit Belediye maçına verilen Fatih Tokail daha sonrasında 30 Kasım 2019'da U19 Liginden müsabakasını yönettikten sonra son geçtiğimiz hafta 08 Aralık 2019'da da TFF 3.Lig'de Cizrespor - Alemdağspor maçını yönetmişti.

Hakem kararları ile eleştirilerin odağında bulunan Hakem Fatih Tokail'a bundan sonra maç verilmeyeceği ve sezon sonunda sözleşmesinin feshedileceği iddia edilirken üst üste maçlara çıkması Kocaelispor taraftarını çıldırttı. Sosyal medyadan tepki paylaşımları yapan Kocaelispor taraftarı bundan sonra Hakem Fatih Tokail'a maç verilmesini istemiyor.

Kocaelispor - Ofspor maçından sonra Hakem Fatih Tokail'ın takipçisi olacağız diyen Kocaelispor Yönetimi'nin buna nasıl bir tepki göstereceği merak ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER