Kocaeli Zirve
Kocaeli'de uluslararası farkındalık festivali başladı
24 Şubat 2020 Pazartesi 15:03 Güncel

Kocaeli'de uluslararası farkındalık festivali başladı

Kocaeli'de uluslararası farkındalık festivali başladı
Güncel
Uluslararası Farkındalık Festivali’nin Şubat ayındaki durağı Kocaeli oldu.

22-23 ŞUBAT 2020 – WELLBORN LUXURY HOTEL

Ülkemizin birbirinden güzel farklı cennet mekânlarında, kesintisiz olarak yılın her ayı gerçekleşen Uluslararası Farkındalık Festivali’nin Şubat ayındaki durağı Kocaeli oldu.  İki gün sürecek festival, muhteşem körfez manzarasına sahip Kocaeli’de “Değişim Mutluluğunu Yaşa!” sloganıyla bu sabah başladı.

Dünya Değişim Akademisi tarafından hazırlanan Değişim çalışmalarının uygulandığı Festivalde ayrıca interaktif söyleşiler, danslar, bireysel gelişimi ve farkındalığı artırmaya yönelik kitaplar var. Festival tümüyle bireysel gelişimi ve değişimi destekliyor. 

Bu ayki programda yer alan “Değişim” çalışmaları: Stres Yönetimi, Aşk Sanatı, Korkuyu Aşma ve Depresyondan Özgürleşme üzerine olup, programlara şirket çalışanları ve aileler de büyük ilgi gösteriyor. Sağlıklı yaşam ve farkındalık için nefes çalışmalarının da yer aldığı etkinlikte özgüven, yaratıcılık, kararlılık ve sevgi dolu iletişimi geliştiren enerji çalışmaları da yapılıyor.

Farkındalık Festivali’ne dünyadan, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve Kocaeli çevresinden 400’e yakın katılım var. Festival 23 Şubat Pazar akşamı sona eriyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER