Kocaeli Zirve
Fethiye Köyü'nün profil resmini Hürriyet yaptılar!
08 Aralık 2019 Pazar 07:18 Güncel

Fethiye Köyü'nün profil resmini Hürriyet yaptılar!

Fethiye Köyü'nün profil resmini Hürriyet yaptılar!
Güncel
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile Ak Parti’nin İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Şener İnce'nin sert tartışmalarına konu olan Fethiye Köyü Camisi'nden sonra dün gece geç saatlerde Fethiye Köyü'nün resmi facebook hesabı profil resmine Başkan Hürriyet'in resmini koydu.

Ak Parti’nin İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Şener İnce'nin, dün resimleriyle birlikte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘’İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, İzmit’e bağlı Fethiye Köyü’nün camisine ayakkabıları ile girdiğini’’ açıklamasından hemen ardından Hürriyet’ten İnce’ye yanıt olarak, ‘’Ayakkabı ile girdiğim yer cami değildi, cami olarak girdiğim yer burası ve ayakkabılarımı da dışarıda çıkartmıştım’’ deyip camideki resmini paylaşmasıyla büyük tartışma yaşanmasına sebep olmuştu.

Dün gece gece saatlerinde Fethiye Köyü'nün resmi facebook hesabı profil resmine Başkan Hürriyet'in resmini koyması dikkatlerden kaçmadı.

Ayrıca Fatma Kaplan Hürriyet'in bugün yapacağı basın açıklaması da Fethiye Köyü'nün resmi facebook hesabından da paylaşıldı.

 

Fethiye Köyü'nün resmi facebook hesabında profil resmi olarak Fatma Kaplan Hürriyet görülüyor

İşte Fatma Kaplan Hürriyet'in bugün yapacağı basın açıklamasının görüntüsü:

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER