Kocaeli Zirve
Eryılmaz, önergesini uygulayan yetkililere teşekkür etti
21 Temmuz 2019 Pazar 12:37 Güncel

Eryılmaz, önergesini uygulayan yetkililere teşekkür etti

Eryılmaz, önergesini uygulayan yetkililere teşekkür etti
Güncel
MHP Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Meclis Üyesi ve Gurup Sözcüsü, Körfez Belediyesi eski Meclis Üyesi vahit Eryılmaz, 11 Ekim 2018 tarihinde verdiği önergesini uygun bularak uygulamaya koyan Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.
Nabi Yazıcı
Nabi Yazıcı

Vahit Eryılmaz, Büyükşehir meclis toplantısında verdiği önergede, kentin en eski köprülerinden olan Yenidoğan Çetin Emeç Üst Geçidi basamaklarının zamanla aşındığını ve çürümeye başladığı hatırlatarak, yenilenmesi ve onarımı için çalışma yapılmasını istemişti. Eryılmaz, özellikle Ford Otosan okuluna giden öğrencilerin yoğun olarak kullandığı geçidin resimlerini de meclis sunup, bir an önce işlem yapılması gerektiğini vurgulamıştı.

Bu önergenin işleme alınması ve onarımların başlaması üzerine büyükşehir belediye yetkililerine teşekkür eden Vahit Eryılmaz, “En kısa zamanda Kaşkaldere’de, İl Emniyet Müdürlüğü karşısında yer alan üst geçitte de benzeri onarımın yapılmasını bekliyoruz. Görev yaptığım süre içinde vatandaşların faydasına olan her konuda yönlendirici önergeler verdim. Bunların uygulanmasını görmek memnuniyet verici, amacımız yıkıcı değil yapıcı olmalı, bu görüşümüz aynen devam edecektir” dedi.

Bu haber toplam 1188 defa okundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER